Zespół

Jesteśmy teatrem, który tworzy improwizowane spektakle na poczekaniu, na oczach publiczności.
Każda scena jest odkrywana przez aktora oraz widza w tej samej chwili. Dzięki takim momentom, wywołującym radość i zaskoczenie, budujemy nasze spektakle z sukcesem już od 11 lat.

Improwizatorka w Teatrze Improwizacji Improkracja oraz duecie Oranżada na Miejscu. Inicjatorka i organizatorka Dolnośląskiego Festiwalu Improwizacji DOLi. Trenerka improwizacji i kompetencji miękkich. Komiczka ze sceną związaną od 2008 roku. Praktykująca filozofka oraz psycholożka.

Joanna Jóskowiak

Współtwórca i założyciel Improkracji oraz jednego z najbardziej rozpoznawalnych duetów impro w kraju – Dwaj Panowie. Improwizacją zajmuje się od 2008 roku. Współtwórca i trener Akademii Improwizacji. Nauki pobierał u najlepszych nauczycieli z całego świata. Regularnie występuje w duecie Artur i Tomek, Slavic Party 24/7, PAPTAK oraz w Klubie Komediowym w Warszawie.

Artur Jóskowiak

Improwizator w Teatrze Improkracja, ze sceną komediową związany od 2008 roku. Improwizacji uczył się od trenerów związanych z iO, Second City czy UCB. W impro najbardziej ceni relacje między postaciami i wzajemne odkrywanie partnerów. W Improkracji odpowiedzialny za promocję w mediach i budowanie marki. Prywatnie zakochany w synach, koszykówce i PlayStation.

Michał Gruz

Aktorka pantomimy, kulturoznawczyni, klown, na scenie od 2000 roku. Trenerka improwizacji, pantomimy i klownady. Dyrektorka artystyczna fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu. Współtwórczyni duetu Liquidmime. Prywanie mama trójki dzieci odkrywająca z nimi tajniki edukacji alternatywnej. W czasie wolnym uczy się grać na kontrabasie.

Anka Wojtkowiak-Williams

Aktor improwizator i trener w Akademii Improwizacji. Na scenie komediowej od 2008 roku. Współtwórca licznych projektów m.in. Improkracja, PAPTAK, Slavic Party 24/7. Improwizacji uczył się od światowej sławy trenerów. Gra w piłkę.

Tomasz Marcinko

Improwizatorka w teatrze improwizacji IMPROKRACJA oraz irga. Studentka Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie. Zawodowo kierowniczka produkcji telewizyjnych. Kocha Sherlocka Holmesa i swojego kota Chopina

 

Natalia Cyran

Absolwent AST. Występuje m.in. w duecie Dwaj Panowie, Slavic Party 24/7, Młodzi Bez Perspektyw czy Japety. Członek Klubu Komediowego. Współzałożyciel i trener Akademii Improwizacji. Odbył kursy improwizacji i pisania komediowego w Chicago, m. in. w Second City, iO, Annoyance czy u Jimmiego Carrrane’a. Pisał do SNL Polska i dla Audiotekii. Lubi death metal.

Mateusz Płocha

Aktor w Teatrze Improkracja oraz trener w Akademii Improwizacji. Można go zobaczyć również w irga, Oranżada na Miejscu oraz PAPTAK. Ze sceną związany od 2006 roku, improwizacją zajmuje się od 2015 roku. Uczył się od trenerów impro m.in. z USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Izraela. Uwielbia gry wojenne, strategiczne i planszówki. Dobrze się czuje za kółkiem z rapem na głośnikach.

Piotr Zdebski

Absolwent Akademii Muzycznej, organista, improwizator i dyrygent. Na co dzień zajmuje się muzyką w szerokim jej spektrum – od muzyki w kościele, po występy na scenie z macierzystą Improkracją i innymi projektami impro we Wrocławiu, np. Wolni, Dwaj Panowie, Japety.

 

Kuba Tarka