single-image

Musimy Pogadać – Podcast Improkracji

Zapraszamy Was do spotkań z członkami Improkracji w w bardziej prywatnej formie! Rozsiądźcie się wygodnie w fotelu, odkręćcie wodę w kuchennym kranie lub wkładajcie addidasy i słuchawki do uszu – posłuchaj nas i naszych rozmów wszędzie tam gdzie Ci wygodnie.

Producent Wykonawczy: Tomasz Marcinko
Dźwięk na planie: Michał Kluba
Mastering dźwięku: Bartosz Gruz
Kamery i montaż: Maciej Bauza
Muzyka: Łukasz Kosturek
Grafika: Marcin Skoczek

#0 | To my Improkracja

Czy Improkracja to przyjaciele? Dlaczego Artur jest niemiły? Jak Cinko poznał Gruza? Gdzie jest liceum geniuszy? Co mają wspólnego Natalia z Piotrem? Co nas połączyło i co nas pcha do wspólnego działania? W naszym „zerowym” odcinku opowiadany jak się poznaliśmy i jak to się dzieje, że jeszcze ze sobą wytrzymujemy.

Posłuchaj na:

#1 | O randkach i całowaniu

Dlaczego Piotrek całuje na scenie z języczkiem? Kto wyszedł z randki? Kto miał jedną, ale porządną randkę, a kto z nas nigdy jej nie miał? Dla kogo całowanie się na pierwszej randce to za dużo? Kto śmierdział rybami i nie zaprosił na randkę? Dlaczego Artur podrywa dziewczyny głównie w pociągu? Kto miał najgorszy pocałunek? Te i wiele innych przypałów w naszym kolejnym odcinku! Tym razem o randkach, miłościach, przypałach i złamanych sercach!

Posłuchaj na:

#2 | Gdzie jeździć i z kim?

Co zabił Artur i dlaczego jest o kulach? Jak może się skończyć odgrywanie seksu na scenie? Gdzie można stracić dudki? Jak się śpi na Wielkiej Krokwi? Jaki festiwal można opisać jako „dredy, eko, namioty”? Czy w ogóle jeździ się jeszcze stopem? Te i wiele innych arcyciekawych tematów czeka na Was w tej pogadance! A więc – zaparzajcie kawusię, ogarnijcie ciacho i czilujcie z wakacyjnym vibem!

Posłuchaj na:

#3 | O komedii i improwizacji

Czym jest dla nas komedia? Jak sobie radzimy z problemami i barierami w grupie? Czy w ogóle jakieś mamy? Którą scenę zapamiętaliśmy najbardziej z całych 10 lat grania? Czy lepiej improwizować z przyjaciółmi czy nieznajomymi? Kim był Black Tommy?
W tym odcinku dowiecie się, co jest najistotniejsze dla nas na scenie i jakie umiejętności zyskaliśmy w życiu dzięki improwizacji.

Posłuchaj na:

Leave a Comment

Your email address will not be published.